VII MIEJSKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Maj 2023        SP 6

W Szkole Podstawowej nr 6 w Ostródzie, pod patronatem Burmistrza Miasta Ostródy, odbył się VII Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej. Za sprawą utalentowanych uczniów ze szkół podstawowych, odbyła się prawdziwa muzyczna uczta. Wybrzmiały cudowne, wzruszające i radosne pieśni. Uczestnicy zaprezentowali bogaty i ciekawy repertuar. Zmagania młodych wykonawców oceniało jury w składzie: Danuta Horbacz, Małgorzata Kwacz i Donata Ścibek-Galon. Naszą uroczystość uświetnił Burmistrz Miasta Ostródy Zbigniew Michalak.

Laureatami konkursu zostali w kategorii kl. IV-VI:
I miejsce- Julia Gajdemska SP3
II miejsce-Zuzanna Krajewska SP2
III miejsce-Tymoteusz Prella Szkoła Salezjańska
wyróżnienia- Liliana Pocałujko SP6, Maksymilian Radziszewski SP3

w kategorii kl. VII-VIII:
I miejsce- Marcelina Szwocher SP2
II miejsce- Halina Sudaj SP1
III miejsce- Julia Lendzion SP6
wyróżnienia- Dominika Ługiewicz SP6 , Kacper Jurkowski SP3

Nagrody wręczył dyrektor szkoły p.Dariusz Popławski. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, pozostali wykonawcy upominki ufundowane przez Urząd Miasta Ostróda, Panią Magdalenę Palińską- Radną Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Biuro Promocji Miasta Ostróda.
Dziękujemy uczestnikom, opiekunom, jury za udział, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy byli w jakikolwiek sposób zaangażowani w przygotowanie i realizację przedsięwzięcia.

Więcej zdjęć w galerii: VII Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej